Cestovadélko – Jak Pimpilimpi a Pompolompo záchránili Zemi

11.11.2020 | 9:00

Cestovadélko – Jak Pimpilimpi a Pompolompo záchránili Zemi

Netradiční divadelní představení které děti nejen pobaví, ale i poučí o aktuálním problému, a to je nakládání s odpady.

Mimozemšťané Pimpilimpi a Pompolompo z planety Pumpulumpu přiletí na Zemi, která má problém s odpadky. Naučí lidi třídit odpad, utkají se s padouchem Špínachňapem, který touží, aby Zemi odpadky úplně zavalily, a vysvětlí, že se starých věcí se dají vyrobit nové. Prostřednictvím veselých písniček si děti lehce zapamatují, jaký odpad, do které sběrné nádoby patří a že se mají starat o pořádek kolem sebe.

Autorem hry je Roman Motyčka, televizní tvůrce pořadu pro děti (DějePIC!, U6, Už tam budem?…)

Garantem je Kateřina Kocichová, úspěšná představitelka hlavních rolí v dětských muzikálech (Pipi Dlouhá punčocha, Čaroděj ze země Oz…) a televizních rolí (DějePIC!)

Délka představení: 45 minut

Cena: 45Kč/dítě