Velikonoční pozdrav

2.4.2021

Vážení rodiče, milé děti,

máme velikou radost, že se Vám líbí naše soutěže pro Vás, a že se Vás tolik zapojuje:)

Děkujeme všem, kteří pomohli našemu Vajíčkovníku vykvést a obrůst krásně zdobenými kraslicemi a ozdobit školkovou bránu:)

Děkujeme za všechny Vaše milé maily, které nám posíláte, za fotky a videa Vašich dětí, které s Vámi doma rozhodně nezahálí:)

Co se týče návratu do škol, sledujeme stejně jako Vy informace ministerstva školství i vlády. Protože je v nich ještě plno nejasností k diskusi a upřesňování a konkrétní informace by měly být sděleny v půli příštího týdne, nebudeme spekulovat a vyčkáme spolu s Vámi na výsledek jednání.

Prozatím je zřejmé, že do čtvrtka 8.4. by do škol měly být distribuovány antigenní samotesty (stěr z přední části nosu), že do mateřských škol se budou v první fázi vracet pouze děti s povinnou předškolní docházkou (předškoláčci, děti s odkladem), a že budou ve skupinách po maximálně 15 dětech.

Jakmile budeme mít závazné a konečné informace, předáme Vám je zde na stránkách.

Mějte krásné svátky, užijte si je se svými nejmilejšími a buďte zdrávi.

Těšíme se na Vás