Rekonstrukce školní kuchyně – bezpečnostní pokyny!!!

8.6.2020

Od 8.6.2020 se začíná pracovat na přestavbě stávající školní kuchyně. Práce probíhají i ve sklepních prostorách.

Z časových důvodů nebylo možno přestavbu uskutečnit pouze v době uzavření školky v červenci (předpokládaná doba stavby je červen – srpen/září).

DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ!!!!!!

Z důvodu uzavření části budovy (kuchyň, chodba, vchod ze dvora) kvůli stavebním pracím bude zásobování jídelny využívat hlavní příjezdovou komunikaci – bránu s vitrínou, chodník ke vchodu pro rodiče a děti. K dodávce potravin do školky se bude využívat vchod přes tělocvičnu, kam bude muset řidič nacouvat. Z tohoto důvodu prosíme buďte velmi obezřetní a počítejte s pohybem automobilů na chodníku!!!!! Nenechávejte děti vybíhat bez dozoru ze školky, mějte je na očích! Dodavatelé se budou snažit zavážet zboží v méně frekventovaných časech, vždy to ovšem ovlivnit nepůjde.

Dále prosím počítejte s vyšší hlučností (bourací práce ve sklepě a v kuchyni – hluk bude eliminován v době, kdy děti odpočívají).

Děkujeme za pochopení. Věříme, že současné nepohodlí a omezení provozu nám vynahradí nová, krásná kuchyně.

© 2020 MŠ Stromovka, Choceň