Projektový den mimo školku – záchranná stanice Pasíčka /pondělí 28.6.2021/

25.6.2021

Dnes jsme s dětmi absolvovali projektový den  v Chocni. Navštívili jsme místní hasičskou zbrojnici, kde se nám věnovali nejenom choceňští dobrovolní hasiči, ale přijeli za námi i profesionálové z Vysokého Mýta. Děti si vyzkoušely záchranářskou techniku, prohlédly si hasičská auta a vyslechly si zajímavé povídání o práci hasičů od pana Milana Hrdiny. Na závěr si odnesly i malý dáreček – omalovánky.

V pondělí 28.6.2021 nás čeká poslední akce tohoto školního roku – výjezd do záchranné stanice Pasíčka, kde starší děti absolvují projektový den.

Odjezd od MŠ – v 8 hodin (do MŠ příveďte děti nasnídané, nejdéle v 7:45)

Návrat na oběd (ve 12 hodin)

S sebou: batůžek, pití, pláštěnku, malou dobrůtku. Dětem povezeme ze školky svačinku.

Cena: zdarma (hrazeno z projektu Šablony)

Projekt je určen předškolním a prostředním ročníkům, malé děti zůstávají ve školce v modré třídě.