Plošné uzavření mateřských škol

27.2.2021

AKTUALIZOVÁNO:

O ošetřovné si budete žádat sami (nepotvrzuje školka) – vyplněním online formuláře

Formulář si uložte do vašeho počítače, v případě, že by současný stav pokračoval i do dalšího měsíce, pokračovali byste ve vyplňování pod vygenerovaným číslem. Vytištěný, vyplněný formulář odevzdáváte koncem měsíce Vašemu zaměstnavateli.

AD DISTANČNÍ VÝUKA: MŠMT bude školám rozesílat metodiku k distanční výuce začátkem příštího týdne…

————————————————————————————————————————

Vážení rodiče,

vláda včera nařídila nouzový stav (podrobnosti zde).

Jedním z bodů je i plošné uzavření (resp. zákaz přítomnosti dětí) mateřských škol.

Dětem rodičů, kteří pracují v IZS, bude k dispozici náhradní mateřská škola – Vostelčice (pokud jste součástí IZS a budete potřebovat toto řešení, kontaktujte mne na emailu ms.stromovka@gmail.com).

Prozatím nemáme žádné oficiální informace, ani co se týče ošetřovného. Sledujte naše stránky – budu vkládat aktualizace do tohoto příspěvku.

Dětem s povinnou předškolní docházkou (předškoláčci, děti s odkladem školní docházky) bude zajištěna distanční výuka.

Školné bude sníženo podle počtu dní, kdy bude MŠ uzavřena.

Přejeme všem hodně sil, pevné zdraví a pevné nervy.

Těšíme se na opětovné shledání.