Náměty pro práci s předškoláky

7.12.2020

náměty pro předškoláky

Pro tento týden nabízíme předškoláčkům tři pracovní listy k procvičování  grafomotoriky, logického myšlení a slovní zásoby, pozornosti, zrakového vnímání a předmatematické gramotnosti.

Čerpali jsme z časopisu Informatorium a z publikace Omalovánky s uvolňovacími cviky (nakladatelství SEVT).

Úkoly jsou dobrovolné (podmínka povinné distanční výuky – nadpoloviční počet chybějících předškoláků, není naplněna.)

Přesto budeme rádi, když budete s dětmi (pokud to jejich zdravotní stav dovoluje), doma pracovat  a hotové práce nám přinesete ukázat:)

Kromě uvedených pracovních listů adventní období vybízí ke zpěvu koled, vánočnímu tvoření (drobné dekorace, svícínky z jablíček a koření, pomoc při pečení cukroví, vánoční vystřihovánky do oken, čtení pohádek rodičem s následnou volnou reprodukcí dítětem a pod. )

Užijte si s Vašimi dětmi čekání na Ježíška co nejlépe:)