Karanténa ve žluté třídě

21.11.2021

Vážení rodiče,

v pátek 19.11. byla část dětí ze žluté třídy odeslána po kontaktu s pozitivní osobou do karantény. V tuto chvíli čekáme na výsledky testů, první děti se mohou začít vracet od  24,11.

Apeluji na všechny, aby důsledně dodržovali vládní nařízení (dezinfekce, zakrytí úst a nosu, rozestupy, nezdržovat se v budově školy) a též prosím, abyste nedávali dítě do školky, pokud se potkalo s covidem a nemáte 100% jistotu, že je zdrávo!

Děkuji, přeji nám všem, abychom toto období bez úhony přežili a mohli se pokud možno i nadále potkávat ve školce.

M. Bubeníčková, ředitelka MŠ

/o tom, zda podnikneme výjezd na Čertovinu, se rozhodne tento týden podle situace/.  Sledujte prosím nástěnky před třídami i webové stránky, novinky Vám budu psát sem/.