Vítání nového školního roku – Zahradní slavnost

24.8.2021

Vážení rodiče,
prázdniny utekly jako voda a přiblížil se čas, kdy uvítáme ve školce Vaše děti.
Protože letošní rok nepřál hromadným akcím, museli jsme oželet například Den otevřených dveří, kdy Vám představujeme školku (a sebe:).
Aby pro Vás a  Vaše děti byl přechod do školky co nejpříjemnějším zážitkem, připravili jsme pro Vás uvítací hru, ve které se svými dětmi budete moci poznat nejen prostředí školky a budoucí kamarády, ale i nás, paní učitelky:) Pozvánku naleznete v příloze, jste všichni srdečně zváni a už se na Vás moc těšíme:)
Od pondělí 23.8. bude obnoven provoz školky (prozatím jen v prázdninovém režimu, 1-2 třídy). Pokud byste rádi přišli se svými dětmi, pohrát si a rozkoukat se v novém prostředí, jste očekáváni:) Nejlépe v odpoledních hodinách po 14,30, kdy už děti jsou po svačince a paní učitelka se Vám bude moci věnovat:)
Školní rok začíná ve středu 1.září. Školka je otevřena od 6 do 16 hodin.
Užijte si krásný zbytek prázdnin, brzy na viděnou:)

Michaela Bubeníčková